Najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach? Gdzie go szukać?
Najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach? Gdzie go szukać?
1 stycznia 2020
Kredyt BGŻ w Katowicach – czy warto?
Kredyt w BNP Paribas Bank Polska w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Kredyt PKO BP w Katowicach - czy warto?

Kredyt PKO BP w Katowicach - czy warto?

PKO BP kredyt mieszkaniowy to produkt i usługa, którą chwali sobie coraz więcej zadowolonych klientów. Jest to oferta w ramach programu rządowego „Rodzina na swoim” co oznacza, że przez pewien okres czasu (w tym przypadku jest to 8 lat), bank udziela kredytobiorcy wsparcia w postaci dofinansowania pożyczki. Osoby, które już skorzystały z tej opcji, chwalą sobie przede wszystkim bardzo atrakcyjny system spłat rat. Mimo, iż obowiązuje tu zmienna stopa procentowa, to i tak dzięki 8-letniemu wsparciu, rata kredytu jest niemal niezauważalna.

Kredyt PKO BP w Katowicach - czy warto?
Kredyt PKO BP w Katowicach – czy warto?

Dotychczasowi kredytobiorcy chwalą także program „Niższa rata”, który sprawia, że spłata pożyczki staje się jeszcze bardziej „lekka”. Program oferuje obniżenie marży, dla każdego z klientów, który zdecyduje się dodatkowo inwestować swoje środki w Fundusze PKO TFII.   

Kredyt ten wyróżniają również bardzo przystępne, niskie koszta przyznania kredytu oraz jego całościową obsługę. Pożyczone w ten sposób środki, obejmują nawet do 100% planowanej inwestycji, na jaką mają być przeznaczone.    Oferta ta jest kierowana przede wszystkim do wszystkich osób samotnych z małymi, niepełnoletnimi dziećmi oraz dla małżeństw. Pozyskane w ten sposób pieniądze, można przeznaczyć na wszelkie czynności związane z nieruchomościami czyli na ich zakup, adaptację czy budowę. Środki te, mogą być również wykorzystane na wykupienie spółdzielczego własnościowego prawa do danego lokalu czy domu jednorodzinnego.   

Podsumowanie: kredyt mieszkaniowy PKO BP to „mały kredyt z wielkimi możliwościami”. Dzięki niemu, marzenie o własnym „M” nie musi pozostawać już jedynie w sferze nierealnych planów. Do tego by się o tym przekonać, wystarczy umówić się z Doradcą Finansowym z Katowic, który objaśni nam wszystkie niejasności.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

1 Comments

  1. chris90 pisze:

    W PKO są najtańsze kredyty hipoteczne, sam brałem przez doradcę finansowego to wiem 🙂