Doradca Finansowy Bytom – Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne porównanie kredytów w Bytomiu


Otrzymanie kredytu w dzisiejszych czasach oraz wybranie najlepszej oferty dopasowanej do potrzeb klienta indywidualnego nie jest łatwym zadaniem. Wiele instytucji finansowych przekonuje, iż to właśnie ich produkt w postaci kredytu hipotecznego jest najlepszy. Należy jednak mieć na uwadze, iż na koszt kredytu hipotecznego składa się wiele czynników. Dlatego też przed podjęciem decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego warto zaufać niezależnemu doradcy kredytowemu, który bezpłatnie może udzielić rady jaki kredyt będzie najlepszy przy zakupie nieruchomości  w Bytomiu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Bytomiu w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcom Kredytowym w Bytomiu?

Od pewnego czasu niezależne doradztwo kredytowe staje się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z usług tego typu firm. Powodem tego jest fakt, iż banki niechętnie udzielają już kredytów hipotecznych w takim stopniu jak jeszcze kilka lat temu. Kredyt hipoteczny stanowi inwestycję o podwyższonym ryzyku, gdyż nie wiadomo jak zmienią się stopy procentowe, czy też inne czynniki mające wpływ na koszt udzielonego kredytu. Dlatego by uzyskać możliwie jak najlepszą ofertę warto jest skorzystać z usług niezależnego doradcy kredytowego.

Wybierając niezależnego doradcę kredytowego warto jest kierować się zbiorem cech, który powinien go charakteryzować. Można do nich zaliczyć takie cechy jak:

 • znajomość rynku finansowego (konkretnie produktów hipotecznych) - podstawową cechą, jaką powinien wykazywać się doradca kredytowy jest znajomość produktów kredytowych, jakie aktualnie obowiązują w danym miejscu. Bytom jest jednym z miast aglomeracji Śląskiej, przez co ceny mieszkań mogą być odmienne niż w przypadku Katowic, Zabrza czy Gliwic. Stąd też dobry doradca kredytowy powinien być zorientowany w najlepszych kredytach, zmianach oprocentowania czy też zmianach warunków spłaty i dodatkowych produktów w możliwie jak największej liczbie banków. To z kolei pozwala na dobranie jak najlepszej oferty dla klienta, i sprawia, iż doradca może zaproponować najlepszą ofertę;
 • zaangażowanie w swoją pracę - dobry doradca kredytowy powinien być przede wszystkim zaangażowany w swoją pracę. Jego praca polega na doradztwie, co sprawia, iż w głównej mierze na podstawie opinii doradcy klienci często podejmują decyzje o wzięciu kredytu w konkretnym banku. Wykazując zainteresowanie oraz zaangażowanie może on pokazać potencjalnemu klientowi, iż ten jest w dobrych rękach i otrzyma skrojoną na miarę ofertę;
 • przedstawianie ofert z różnych instytucji finansowych - niezależny doradca kredytowy powinien być w stanie przedstawić jak najlepsze oferty z możliwie jak największej liczby banków i instytucji finansowych udzielających kredyty hipoteczne. Dzięki znajomości więcej niż jednej oferty, gdzie kryteria są takie same (np. kwota kredytu czy okres kredytowania mieszkania) można podjąć dobrą decyzję wybierając najlepszą ofertę kredytu dla siebie.

Bezpłatne porównanie kredytów w Bytomiu - dlaczego warto skorzystać w tym roku?

Bytom stanowi jedno z największych miast aglomeracji Śląskiej. Przez to można znaleźć wiele banków oraz instytucji finansowych chcących przekonać nowych klientów do skorzystania z ich oferty kredytu hipotecznego. Niestety najczęściej bywa jednak tak, iż poszczególne instytucje finansowe mają wyłącznie swoją ofertę kredytu hipotecznego. Nie ma zatem możliwości obiektywnej oceny, czy jest to oferta pasująca do kryteriów poszczególnych klientów.

Z tego też powodu warto jest skorzystać z darmowej pomocy w doradztwie oraz uzyskaniu kredytu hipotecznego z wybranej instytucji. Po pierwsze niezależny doradca kredytowy jest w stanie bezbłędnie oraz dokładnie określić który kredyt, w jakim banku, i na jakich warunkach może on zostać udzielony. Co więcej dzięki skorzystaniu z pomocy niezależnego doradcy kredytowego jest on w stanie negocjować z wybraną instytucją finansową lepsze warunki udzielenia kredytu hipotecznego. Co więcej doradca kredytowy negocjując warunki może skutecznie rozmawiać z doradcami w instytucji finansowej w celu przyspieszenia procedury kredytowej. Do dodatkowych czynników, które sprawiają, iż skorzystanie z usług niezależnego doradcy kredytowego jest opłacalne można zaliczyć:

 • wsłuchiwanie się w potrzeby klientów - niezależny doradca finansowy może przedstawić wybrane oferty kilku lub kilkunastu banków i instytucji finansowych ze szczegółami oraz przedstawiając wszelkie ukryte i nieznane koszty;
 • wiarygodność - niezależni doradcy finansowi cieszą się sporym zaufaniem ze strony swoich klientów. Dzięki nim klienci mogą być przekonani, iż przedstawiona oferta jest najlepsza na rynku i spełnia wszelkie wymagania;
 • mobilność oraz szybkość działań - niezależni doradcy finansowi działają na terenie całego Bytomia współpracując z różnymi instytucjami finansowymi. Co więcej starają się, aby do transakcji mogło dojść możliwie jak najszybciej. Dzięki temu korzystając z usług niezależnych doradców kredytowych można mieć absolutną pewność, iż wszystkie dostępne oferty zostaną przedstawione klientom możliwie jak najszybciej aby cały proces przyznawania kredytu mógł ruszyć.

Nasza oferta - bezpłatna analiza i porównanie ofert kredytów bankowych

W związku z wyżej przedstawionymi informacjami możemy śmiało polecić usługi naszej firmy Niezależnych Doradców Finansowych z Bytomia. Kontaktując się z nami poprzez mail lub telefon każdy klient może liczyć na fachową i rzetelną obsługę jednego z naszych doradców na terenie Bytomia. Należy również nadmienić, iż nasze usługi prowadzimy w większych miastach w całej Polsce, co jedynie potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć doradztwo z zakresu:

 • Kredytów hipotecznych - po pierwsze oferujemy państwu bezpłatną konsultację oraz porównanie kredytów hipotecznych na zakup, remont czy też modernizację wszelkich nieruchomości oraz działek z potencjałem budowlanym. Dodatkowo możemy również przedstawić darmową ofertę kredytu, który miałby służyć spłacie już zaciągniętego kredytu hipotecznego lub pożyczki hipotecznej na daną nieruchomość w Bytomiu;
 • Kredytów gotówkowych - nasi doradcy są w stanie również pomóc w wyborze najlepszej oferty kredytu gotówkowego na różne cele. W tym zakresie mogą przedstawić oferty wybranych instytucji finansowych wraz z całkowitym kosztem wzięcia kredytu gotówkowego w Bytomiu;
 • Kredytów konsolidacyjnych - mając zaciągnięte zobowiązania w innych bankach często osoby zastanawiają się jak w szybki sposób mogą je spłacić. Nasi niezależni doradcy finansowi pomogą w wyborze odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego, który będzie w stanie pokryć bieżące zobowiązania jednocześnie nie nadwyrężając zdolności kredytowej i możliwości finansowych dłużnika;
 • Kredytów na zakup aut - nasi doradcy oprócz tradycyjnych kredytów gotówkowych i hipotecznych oferują również w swoim zakresie pomoc w wyborze kredytu na zakup wymarzonego auta;
 • Kredyty dla firm - nasi doradcy zajmują się również przedstawianiem ofert z zakresu kredytów na działalność przedsiębiorstw. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiedniej oferty, która w największym stopniu będzie spełniać kryteria klienta biznesowego. 

Bezpieczny kredyt 2% Bytom - bezpłatna pomoc!

Rozważasz zakup własnego mieszkania w Bytomiu i potrzebujesz wsparcia w znalezieniu odpowiedniego finansowania? Program Bezpieczny Kredyt 2% to Twoja szansa na realizację tego marzenia. Nasza firma w Bytomiu jest ekspertem w dziedzinie kredytów i specjalizuje się w pomocy klientom w ramach tego wyjątkowego programu, który oferuje oprocentowanie na poziomie zaledwie 2%. Dzięki naszym lokalnym specjalistom, proces pozyskiwania kredytu staje się łatwy i przejrzysty. Analizujemy Twoją sytuację finansową, doradzamy najlepsze rozwiązania i prowadzimy Cię przez cały proces, aż do momentu podpisania umowy. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji w Bytomiu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc zrealizować Twoje marzenie o własnym domu dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2%!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Bytomiu w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78