Doradca Finansowy Świętochłowice – Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne porównanie kredytów w Świętochłowicach


Jak uniknąć popełnienia błędu przy wyborze kredytu w tym roku?

Odpowiedzią na to pytanie jest korzystanie z wiedzy doświadczonych osób. Taką osobą w naszej placówce jest pośrednik kredytowy. To osoba, która w czasie swojej wieloletniej praktyki pomogła już tysiącom osób w wyborze najlepszej opcji kredytowania.

Nasi eksperci finansowi specjalizują się w kredytach hipotecznych, kredytach gotówkowych, kredytach dla firm i kredytach konsolidacyjnych. Szukasz pośrednika kredytowego w Twoim mieście. Nasi pośrednicy są dla Ciebie dostępni w Świętochłowicach i innych miastach Śląska. Umów się na bezpłatną konsultację !

Kredyty hipoteczne Świętochłowice

Najtańszym i zarazem najbardziej optymalnym rozwiązaniem problemu mieszkaniowego jest kredyt hipoteczny na mieszkania lub dom w stanie deweloperskim. Zakup gotowego mieszkania lub domu jest szczególnie interesujący dla tych, którzy zaraz po transakcji chcą wprowadzić się do swojego wymarzonego domu lub mieszkania. Czekanie na ukończenie domu jest dość kosztowne i czasochłonne: trzeba ponosić dodatkowe koszty wynajmu mieszkania oraz dodatkowo rozpocząć spłatę kredytu. Niewiele osób stać jest na takie rozwiązanie, dlatego powyższe rozwiązanie jest tak bardzo kuszące w obecnych czasach.

Wybierając optymalny program kredytowania hipotecznego należy zwrócić szczególną uwagę na oprocentowanie, całkowity koszt kredytu, wysokość miesięcznych rat, ubezpieczenie, obecność dodatkowych prowizji oraz warunki uzyskania kredytu.

Oczywiste jest, że wszystkie te elementy najłatwiej jest rozpatrzyć wspólnie z osobą, która posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży kredytowej. Jeżeli planujesz uzyskać kredyt na kupno swojego domu lub mieszkania koniecznie umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze. Nasz ekspert finansowy w Świętochłowicach jest do Twoje dyspozycji!

Kredyty gotówkowe Świętochłowice

Wszystkie pożyczki konsumpcyjne mają swój główny cel – pomóc osobie, gdy jej własne środki nie wystarczają. Kredyty konsumpcyjne dzielą się na kredyty niecelowe, które kredytobiorca woli zaciągnąć w banku w gotówce oraz kredyty celowe, które bank udziela bezpośrednio na zakup towarów, najczęściej jest to zakup na raty.

Pożyczki celowe najczęściej uzyskuje się w sklepach, placówkach medycznych i innych miejscach, w których ludzie otrzymują usługi lub zakupują towary. Jednakże są takie sytuacje, które wymagają szybkiego podjęcia gotówki i klient nie ma czasu na realizację wszystkich niezbędnych formalności w banku. Przykładem mogą być wyjazdy zagraniczne w celach turystycznych lub biznesowych.

Jakie są zalety kart kredytowych dla podróżujących?

Dodatkowy zastrzyk gotówki w formie pożyczki może przydać się nam także w czasie wyjazdu zagranicznego. Wtedy z pomocą może przyjść karta kredytowa, na której znajduje się określona kwota pieniędzy przeznaczona na dowolne wydatki. Wygodnie jest mieć taką kartę w trakcie wyjazdu, gdy niespodziewanie możesz potrzebować dodatkowych środków. Ten rodzaj pożyczki jest bardzo wygodny, ponieważ w przypadku pilnej potrzeby pieniędzy nie trzeba zastanawiać się, skąd wziąć pieniądze lub czekać na zgodę banku w celu udzielenia standardowej pożyczki.

Sprawdź naszą ofertę kart kredytowych, które mogą przyjść Tobie z pomocą w zupełnie nieoczekiwanej sytuacji. Umów się już dzisiaj na bezpłatną konsultację z naszym doradcą finansowym w Świętochłowicach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Świętochłowicach w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78

Kredyty dla firm Świętochłowice

Nasi pośrednicy kredytowi w Świętochłowicach pomogą Państwu także w doborze odpowiedniej oferty kredytowej dla firm. Jeżeli prowadzisz firmę spotkanie z naszym ekspertem finansowym to świetna okazja do zapoznania się z warunkami na jakich możesz uzyskać kredyt na swoją firmę. W ofercie posiadamy kredyty na założenie własnej firmy, kredyty hipoteczne dla firm oraz kredyty konsolidacyjne dla firm.

Pożyczki dla firm dzielą się na trzy rodzaje:

    • krótkoterminowe - do jednego roku,
    • średnioterminowy - od jednego do trzech lat,
    • długoterminowe - ponad trzy lata.

Kredyty dla firm – uważaj na pułapki banków !

Środki otrzymane w formie pożyczki mogą przynieść firmie dobry zysk, jednak ważne jest, aby wybrać odpowiedni bank i opcję kredytowania oraz czas otrzymania środków. Ideę pożyczki jako pułapki banków często tworzą sami biznesmeni, którzy stwarzają firmie problemy z powodu niedostatecznej znajomości finansów i zwracają uwagę jedynie na niskie stopy procentowe.

W takiej sytuacji istotna powinna być w pierwszej kolejności wiedza. Jeżeli uważasz, że oferta banków jest zbyt skomplikowana i obawiasz się popełnić błąd w doborze właściwego kredytowania Twojej działalności ostateczną decyzję skonsultuj z ekspertem finansowym działającym w Twoim mieście. Warto jest korzystać z usług wyłącznie profesjonalnych pośredników kredytowych.

Zacznij od odpowiedzi na dwa bardzo istotne pytania. Czy Twoja firma planuje w tym roku rozszerzenie działalności? Czy potrzebujesz dodatkowych środków w celu spłaty bieżących zobowiązań? Jeśli na jedno z nich odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś twierdząco: Nie zwlekaj ! Umów się na zupełnie bezpłatną konsultację swojej sytuacji finansowej Świętochłowicach ! Nasz ekspert finansowy czeka na Ciebie zawsze od poniedziałku do piątku!

Kredyty konsolidacyjne Świętochłowice

Za pośrednictwem konsolidacji można łączyć zadłużenie z tytułu kredytu gotówkowego i karty kredytowej, kredytu samochodowego, kredytu konsumenckiego i mikropożyczki, czyli tzw. chwilówki. Przy spłacie zadłużenia jednocześnie w kilku bankach procedura ta jest dość niewygodna dla kredytobiorcy, a konsolidacja pozwala zminimalizować uciążliwości związane z koniecznością spłaty kilku kredytów.

Do tej opcji kredytowania należy jednak podchodzić z ostrożnością, bo choć rata kredytu skonsolidowanego może być niższa od sumy dotychczas posiadanych zobowiązań, to ostatecznie koszt kredytu konsolidacyjnego może okazać się wyższy. Płacimy tutaj oczywiście za możliwość wydłużenia czasu kredytowania i zmniejszenie uciążliwości obciążeń ratalnych. Kredyt konsolidacyjny jest koniecznym rozwiązaniem w sytuacji gdy jesteśmy zmuszeni ograniczyć nasze miesięczne wydatki. Krótkoterminowo, jest to oczywiście wygodne rozwiązanie, ale po całkowitym uregulowaniu naszych zobowiązań okaże się, że musimy spłacić większe odsetki, a także ponosimy koszty związane z prowizją dla instytucji udzielającej kredytu konsolidacyjnego.

Wielu ekspertów radzi, aby ubiegać się o kredyt konsolidacyjny w banku, w którym posiadamy już kredyt i z którym mamy dobre relacje. Są to racjonalne porady, jednakże należy pamiętać, że nawet dobre relacje z bankiem nie muszą oznaczać dla nas możliwości uzyskania atrakcyjnego kredytu konsolidacyjnego. W takiej sytuacji warto jest spotkać się z ekspertem finansowym, który przeanalizuje Państwa sytuację i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Warto jest skorzystać z usług naszych doradców finansowych w Świętochłowicach.

Bezpieczny kredyt 2% Świętochłowice - pomagamy bezpłatnie!

Planujesz zakup nieruchomości w Świętochłowicach i zastanawiasz się, jak znaleźć najlepsze finansowanie? Program Bezpieczny Kredyt 2% to Twoja szansa na zrealizowanie tego marzenia w Świętochłowicach. Nasza lokalna firma oferuje specjalistyczną pomoc w uzyskaniu kredytu z tego programu, który charakteryzuje się niskim oprocentowaniem na poziomie 2%. Nasz doświadczony zespół w Świętochłowicach jest gotów dostarczyć Ci spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do Twoich unikalnych potrzeb i celów finansowych. Z nami proces pozyskiwania kredytu staje się prosty, zrozumiały i wolny od stresu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji w Świętochłowicach. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy Ci pomóc zrealizować Twoje marzenie o własnym domu dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2%! Zacznij swoją podróż do wymarzonego domu w Świętochłowicach już teraz!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Świętochłowicach w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78