Doradca Finansowy Rybnik – Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne porównanie kredytów w Rybniku


Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Chcesz przeprowadzić generalny remont swojej nieruchomości albo kupić nowy samochód? A może jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz środków na nowe inwestycje? Jeżeli nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi, to będziesz musiał posiłkować się kredytami. W Rybniku funkcjonuje bardzo wiele banków, które mają szeroką ofertę kredytową. W jaki jednaj sposób wybrać tę najlepszą? Nie jest to takie proste zadanie. Przede wszystkim trzeba poznać wszystkie oferty i porównać ich warunki. Wymaga to jednak posiadania odpowiedniej wiedzy oraz dużej ilości wolnego czasu. Możemy sobie jednak ułatwić życie i skorzystać z pomocy doradcy finansowego.

Doradca Finansowy Rybnik jest w stanie zapewnić nam kompleksową obsługę w zakresie każdego rodzaju kredytu. Można więc skorzystać z jego usług zarówno wtedy, gdy potrzebujemy kredytu hipotecznego, jak i gdy szukamy kredytu dla firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy. Po pierwsze dlatego, że wszystko załatwimy u jednej osoby i w jednym miejscu. Po drugie, doradca znajdzie dla nas najtańszą opcję kredytu, dzięki czemu zaoszczędzimy na ewentualnych odsetkach czy prowizjach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Rybniku w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcą Kredytowym w Rybniku?

Wiele osób ma obawy przed skorzystaniem z usług doradców kredytowych. Wynika to przede wszystkim z niewiedzy. Klienci nie wiedzą, że korzystając z takiej pomocy mogą wiele zyskać i co najważniejsze, nic za to nie zapłacą. Jakie są w takim razie korzyści ze współpracy z Doradcą Kredytowym w Rybniku? Przede wszystkim dostęp do najlepszych aktualnie ofert kredytowych na rynku. Nie trzeba więc chodzić od banku do banku. Dodatkowo doradca kredytowy przeprowadza swoich klientów przez cały proces kredytowy. Pomaga mu w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności oraz reprezentuje go w banku. Klient nie musi się więc martwić o wypełniania wniosków wraz ze skomplikowanymi załącznikami czy o odpowiadanie na nietypowe pytania zadawane przez analityka bankowego.

Doradcy kredytowi są całkowicie niezależni. Co to oznacza? Że nie są powiązani z żadnym bankiem czy instytucją finansową. Decydując się na współpracę z konkretnym bankiem, zostanie nam zaproponowana tylko jego oferta, pomimo tego, że po drugiej stronie ulicy będzie na nas czekał kredyt na lepszych warunkach. Tego typu sytuacji unikniemy, gdy skorzystamy z usług doradztwa kredytowego. Pośrednik w pierwszej kolejności zawsze dba o dobro klienta, dlatego zawsze wybiera dla niego najlepszą opcję kredytu. Dla doradcy kredytowego nie ma znaczenia nazwa banku. Liczą się tylko warunki jakie w danej chwili proponują.

Każdy Doradca Kredytowy Rybnik posiada odpowiednie wykształcenie oraz niezbędne doświadczenie. Wielu z nich pracowało wcześniej bezpośrednio w bankach, więc doskonale znają ich specyfikę działania. Wiedzą na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, żeby pomóc swoim klientom w uzyskaniu dobrego kredytu.

Bezpłatne porównanie kredytów w Rybniku na ten rok - dlaczego warto skorzystać?

Chcąc znaleźć najlepsze kredyty Rybnik, można skorzystać z internetowych porównywarek. Trzeba jednak mieć na uwadze, że bardzo często nie uwzględniają one wszystkich dostępnych ofert. Dodatkowo niektóre banki wykupują sobie najwyższe pozycje albo umieszczane tam są oferty, z których mogą skorzystać jedynie nieliczni klienci. Decydując się na współpracę z doradcami finansowymi z Rybnika nie musisz się tego obawiać. Zanim zostaną Ci przedstawione konkretne propozycje, to w pierwszej kolejności zostanie z Tobą przeprowadzony wywiad, w celu zdobycia szczegółowych informacji. W jakim celu jest to robione?

Każdy bank ma swoją politykę kredytową i swój ulubiony profil klienta. Inaczej też liczy zdolność kredytową. Inny jest również próg, od którego wymagana jest np. zgoda współmałżonka. Dzięki uzyskanym od klienta informacjom, doradca jest w stanie odpowiednio dopasować ofertę. Dlatego ważne jest to, żeby klient podawał informacje zgodne z prawdą. Oferty, które otrzymuje klient, są dokładnie takie same jak w banku. Nie są ani droższe, ani tańsze. Jeżeli nam nie wierzysz, to możesz iść nas sprawdzić. Gwarantujemy Ci jednak, że będzie to dla Ciebie niepotrzebna strata czasu.

Wiele osób może zadać sobie pytanie: "z czego właściwie taki doradca żyje?". Chcemy zaznaczyć, że nie pracujemy za darmo. Też musimy za coś utrzymać siebie i swoje rodziny. Jesteśmy wynagradzani przez banki. Dzieje się tak w momencie, gdy dany klient skorzysta z oferty za naszym pośrednictwem. Wówczas bank dzieli się z nami częścią swojej prowizji. Na klienta z tego tytułu nie jest nakładana żadna ekstra opłata. Jedyną zapłatą jakiej oczekujemy od klientów są polecenia naszych usług. Dlatego staramy się w taki sposób pracować, aby reklamowali nas wśród swojej rodziny czy znajomych.

W naszej ofercie znajdą Państwo kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, konsolidacyjne i wiele innych

Naszą domeną jest kompleksowa obsługa klientów, dlatego mamy bardzo szeroką ofertę. Każdy kredyt różni się od siebie, więc zanim przystąpimy do działania, to tłumaczymy cały proces. Robimy to prostym i zrozumiałym językiem, bez używania fachowego słownictwa. Dopiero później przechodzimy do wyboru konkretnej oferty. W chwili obecnej klienci mogą załatwić za naszym pośrednictwem następujące rodzaje kredytów:

  • KREDYT HIPOTECZNY - długoterminowy kredyt (można go wziąć nawet na 35 lat), który może być przeznaczony na zakup mieszkania lub budowę domu. Czas potrzebny na jego załatwienie to około 3 tygodni, chociaż w niektórych sytuacjach może on ulec wydłużeniu.
  • KREDYT GOTÓWKOWY - jeden z najbardziej popularnych rodzajów kredytów konsumpcyjnych. Najczęściej przyznawany jest na cel dowolny, co oznacza, że nie musimy tłumaczyć się przed bankiem, na co chcemy przeznaczyć pożyczone pieniądze. Maksymalna kwota o jaką można się starać przy tego typu kredytach, to z reguły 150 tysięcy złotych netto. Z kolei maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat (120 miesięcy).
  • KREDYT SAMOCHODOWY - kredyt, który możemy przeznaczyć na zakup konkretnego samochodu. Istnieje kilka jego rodzajów, np. kredyt z ratą balonową lub kredyt 50/50
  • KREDYT DLA FIRM - kredyt dla wszystkich właścicieli firm, który mogą przeznaczyć na jej bieżącą działalność.
  • KREDYT KONSOLIDACYJNY - kredyt przeznaczony na spłatę innych zobowiązań. Pozwala na obniżenie miesięcznych rat, a w niektórych przypadkach na zmniejszenie całkowitych kosztów kredytu.

Współpracujemy ze wszystkimi największymi bankami, działającymi na terenie Polski. Jeżeli dana instytucja ma w danej chwili jakąś promocję, to jest ona dostępna również u nas. Kompleksowa oferta, którą proponujemy swoim klientom, bardzo przydaje się podczas załatwiania kredytu hipotecznego, kiedy klienci np. nie posiadają wymaganego wkładu własnego. Wówczas można pożyczyć środki na ten cel korzystając z kredytu gotówkowego. Jeżeli natomiast nie wychodzi zdolność kredytowa, to można skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który spowoduje obniżenie dotychczasowych rat.

Bezpieczny kredyt 2% Rybnik

Rozpoczynasz poszukiwania swojego wymarzonego domu w Rybniku i zastanawiasz się, jak sfinansować ten ważny zakup? Odpowiedź znajdziesz w programie Bezpieczny Kredyt 2%, dostępnym teraz także w Rybniku dzięki naszej firmie. Oferujemy Ci wsparcie w uzyskaniu kredytu z niezwykle atrakcyjnym oprocentowaniem na poziomie 2%. Nasz lokalny zespół ekspertów w Rybniku jest gotów dostarczyć Ci spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do Twoich unikalnych potrzeb i celów finansowych. Z nami proces pozyskiwania kredytu staje się nie tylko prosty i przejrzysty, ale także przyjemny. Dzięki naszej pomocy, Twój zakup nieruchomości w Rybniku może stać się rzeczywistością szybciej, niż się spodziewasz. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc zrealizować Twoje marzenie o własnym domu w Rybniku dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2%!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Rybniku w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78