Doradca Finansowy Sosnowiec – Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne porównanie kredytów w Sosnowcu


Świat finansów i bankowości bywa czasami skomplikowany, zwłaszcza dla kogoś, kto nie ma z nim zbyt częstego kontaktu. Niektóre instytucje finansowe mogą wykorzystywać niewiedzę klienta i oferować mu niekoniecznie najtańsze rozwiązania. Dlatego warto nawiązać współpracę z profesjonalnym doradcą finansowym, który pomoże nam się w tym wszystkim odnaleźć oraz będzie reprezentował nasze sprawy w bankach.

Jest to bardzo przydatne zwłaszcza przy ubieganiu się o kredyty. Każdy bank ma inną ofertę, inną procedurę oraz inne wymagania co do dokumentów. Żeby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, potrzeba na to poświęcić bardzo dużo czasu. Doradca Finansowy z Sosnowca pozwoli nam ten czas zaoszczędzić. Dodatkowo w naszym portfelu zostanie więcej pieniędzy, bo skorzystanie z jego usług nic nas nie będzie kosztowało. Z kolei wybrana przez niego najtańsza oferta, pozwoli zaoszczędzić na ewentualnych kosztach kredytowych.

Nie będziemy musieli również się martwić o formalności, ponieważ tym również zajmie się doradca. Przygotuje dla nas odpowiednie formularze wniosków wraz z niezbędnymi załącznikami i pomoże je wypełnić. Będzie prowadził również wszelkie rozmowy z pracownikami banku. Dzięki temu każdy klient będzie mógł w spokoju oczekiwać na umowę kredytową.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Sosnowcu w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcą Kredytowym w Sosnowcu?

Każdy pracujący u nas Doradca Kredytowy z Sosnowca posiada niezbędną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Wielu z nich było przez lata związanych z różnymi bankami, dzięki czemu znają specyfikę ich działania. Bardzo często pozwala to znacząco przyśpieszyć cały proces ubiegania się o kredyt albo wynegocjować lepsze warunki finansowania.

Wszyscy nasi doradcy finansowi są również całkowicie niezależni, co oznacza, że w swojej pracy kierują się tylko i wyłącznie dobrem klienta. Nikt nie ingeruje w ich pracę, ani nikt nie narzuca im rozwiązań, jakie mają proponować swoim klientom. Każda oferta dobierana jest indywidualnie i poprzedzona zebraniem niezbędnych informacji. Każdy klient na samym początku będzie musiał odpowiedzieć na szereg pytań. Na podstawie udzielonych odpowiedzi opracowywany jest profil klienta, który następnie dopasowywany jest do poszczególnych banków. Jest to bardzo ważny element współpracy, ponieważ pozwala już na samym początku wyeliminować te banki, w których uzyskanie kredytu byłoby bardzo trudne.

Dzięki współpracy z naszymi doradcami, każdy klient może liczyć nie tylko na pomoc związaną z uzyskaniem kredytu, ale również na analizę posiadanych przez niego umów kredytowych. Bardzo często zdarza się sytuacja, że klient nawet nie wie o tym, że może przenieść swoje zobowiązania do innego banku, dzięki czemu obniży się zarówno jego miesięczna rata, jak i całkowity koszt kredytu. Możliwe jest przenoszenie zarówno kredytów hipotecznych, jak i gotówkowych.

Bezpłatne porównanie kredytów w Sosnowcu - dlaczego warto skorzystać?

W jaki sposób dokonać wyboru najlepszej oferty kredytowej? Niektórzy klienci nie dokonują żadnej selekcji i od razu kierują się do swojego banku, licząc na to, że jako stali klienci otrzymają dobre warunki. Niestety instytucjach finansowych panuje ta sama zasada, co u operatorów telefonii komórkowej lub telewizji satelitarnej. Na lepsze traktowanie mogą liczyć nowi klienci, natomiast dla starych nie ma z reguły żadnej korzystnej promocji.

Inni z kolei chodzą od banku do banku i starają się samemu porównywać oferty. Bardzo często jednak nie wiedzą na co zwracać uwagę i co pytać pracowników banków. Ci z kolei nie o wszystkim informują klientów. Czasami doprowadza to do sytuacji, że klient dowiaduje się o pewnych rzeczach w połowie procesu ubiegania się o kredyt. Zajmuje to również bardzo dużo czasu i wiąże się z tym, że w każdym banku trzeba odpowiadać w kółko na te same pytania.

Najlepszą opcją jest skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego z Sosnowca. Nie dość, że będziemy mieli możliwość bezpłatnego porównania ofert kredytowych, to każda z nich zostanie dokładnie omówiona, tak abyśmy poznali wszystkie plusy i minusy. Dodatkowo uzyskamy wszystkie niezbędne informacje o procesie kredytowym oraz o kosztach z jakimi będzie wiązało się skorzystanie z danego kredytu. Dzięki temu nie spotka nas żadna niemiła niespodzianka.

Nasza oferta - bezpłatnie porównujemy oferty kredytów bankowych

Od samego początku naszej działalności stawiamy na kompleksowość. Dotyczy to zarówno obsługi klienta, jak i oferty. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, otrzymują dostęp do najpopularniejszych rozwiązań. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje kredytów:

  • HIPOTECZNY - z przeznaczeniem na zakup mieszkania, domu, działki lub lokalu użytkowego. Dostępne są u nas kredyt 10% wkładem własnym (większość banków wymaga 20%) oraz z okresem kredytowania nawet na 35 lat. W przypadku braku zdolności kredytowej można do niego przystąpić z dowolnym współkredytobiorcą. Akceptowane są różne źródła dochodu, nawet umowy na czas określony, które za niedługo się kończą oraz umowy zlecenia lub o dzieło.
  • GOTÓWKOWY - jeden z najbardziej popularnych rodzajów kredytów. Cechuje go przede wszystkim to, że można go uzyskać nawet w 1 dzień, przy minimum formalności. W celu udokumentowania dochodu można posłużyć się trzema ostatnimi wpływami wynagrodzenia na konto - nie ma potrzeby przedstawiania całych wyciągów, uwzględniających wszystkie operacje. Możliwe jest również uzyskanie kredytu na PIT.
  • KONSOLIDACYJNY - bardzo często jest on jedynym ratunkiem przez tak zwaną "spiralą zadłużenia". Można go przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań, takich jak: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, kredyty samochodowe, karty kredytowe, debety w koncie a nawet pożyczki pozabankowe. Można go wziąć na 120 miesięcy, dzięki czemu miesięczna rata będzie niska.
  • REFINANSOWY - pozwala na przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku. Powinni z tego skorzystać przede wszystkim te osoby, które posiadają wysoką marżę.
  • SAMOCHODOWY - można nim sfinansować zakup auta, zarówno nowego, jak i używanego. Istnieje kilka jego rodzajów: z tradycyjną comiesięczną ratą równą, z ratą balonową lub kredyt samochodowy w opcji 50/50 lub 60/40
  • DLA FIRM - mogą być przeznaczone na bieżącą działalność przedsiębiorstwa lub na różnego rodzaju inwestycje. Nie ma potrzeby przedstawiania zaświadczeń z ZUS lub US, wystarczą same potwierdzenia opłaty składek i zapłaty podatku.

Mamy podpisane umowy ze wszystkimi najważniejszymi bankami działającymi na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy nasz klient ma dostęp do najlepszych rozwiązań kredytowych. Dostaje on również dokładnie te same oferty, które otrzymałby bezpośrednio w banku. To, że kredyt jest brany za naszym pośrednictwem, nie wpływa w żaden sposób na jego cenę. Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ wielu klientów boi się skorzystać z usługi doradcy finansowego, bo obawiają się, że będzie to ich drożej kosztowało. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej.

Bezpieczny kredyt 2% Sosnowiec - pomagamy bezpłatnie!

Poszukujesz korzystnego finansowania na zakup nieruchomości w Sosnowcu? Program Bezpieczny Kredyt 2% to wyjątkowa okazja, która może Ci to umożliwić. Dzięki temu rządowemu programowi, możesz skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na poziomie zaledwie 2%, co znacząco obniży Twoje miesięczne raty. Nasza firma specjalizuje się w pomocy klientom w Sosnowcu, aby znaleźli najlepszą ofertę w ramach tego programu. Z nami proces pozyskiwania kredytu staje się prosty i przejrzysty, a nasza indywidualna analiza Twojej sytuacji finansowej pozwoli dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zacznij korzystać z wyjątkowych korzyści, jakie oferuje program Bezpieczny Kredyt 2%!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Sosnowcu w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78