Pożyczka hipoteczna Katowice – bezpłatne porównanie

Szukasz pożyczki hipotecznej w Katowicach? Nie wiesz który bank ma najniższe RRSO oraz prowizje? Zadzwoń do nas! Za darmo prześwietlimy oferty pożyczek hipotecznych w Katowicach!

Bezpłatnie porównamy oferty pożyczek hipotecznych w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

Pożyczka hipoteczna w Katowicach – znajdziemy najtańszą w Katowicach - zdzwoń!

Pożyczka hipoteczna w Katowicach – znajdziemy najtańszą w Katowicach - zdzwoń!
Pożyczka hipoteczna w Katowicach – znajdziemy najtańszą w Katowicach - zdzwoń!

Planujesz rozbudowę domu, albo remont generalny mieszkania? Może zamierzasz wyjechać na swoje wymarzone wakacje, ale brak Ci środków. Bez względu na to, na co potrzebujesz pieniądze, szukasz różnych sposobów pozyskania dodatkowej gotówki. Kiedy zwykły kredyt gotówkowy okazuje się oferować za małą kwotę lub niekorzystne warunki, możesz rozważyć zaciągnięcie pożyczki hipotecznej, która oferuje więcej gotówki oraz znacznie dłuższy okres kredytowania, przy niskim oprocentowaniu oraz niskim RRSO.

Zobacz, co powinieneś wiedzieć na temat pożyczek hipotecznych oraz dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę formę finansowania. Wyjaśnimy wszystko oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczących pożyczek hipotecznych. Dowiesz się również dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej pomocy Ekspertów Finansowych z Katowic, którzy dobiorą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i pomogą w dopięciu wszelkich formalności. 

Pożyczka hipoteczna - co to jest?

Warto by zacząć przede wszystkim od tego, czym jest pożyczka hipoteczna? Ta forma finansowania w wielu przypadkach bywa mylona z kredytem hipotecznym, co jest częstym błędem. Oczywiście dzieje się tak za sprawą zastawu hipotecznego, który występuje w przypadku obu tych form. Ważna jednak jest znajomość różnic między kredytem, a pożyczką hipoteczną

Przede wszystkim kredyt hipoteczny w odróżnieniu od pożyczki udzielany jest wyłącznie przez banki, zaś jednym z wymaganych warunków jego udzielenia jest wkład własny wnoszony przed kredytobiorcę. 

Kolejną ważną cechą, odróżniającą pożyczkę hipoteczną od kredytu jest to, że środki finansowe pozyskane z tytułu pożyczki hipotecznej można przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel. Może to być jeden, jak i kilka celów. Podczas gdy środki otrzymane w ramach przyznania kredytu hipotecznego mogą posłużyć jedynie podczas budowy lub zakupu nieruchomości lub działki pod budowę nieruchomości. 

Oznacza to, że pieniądze otrzymane dzięki pożyczce hipotecznej mogą posłużyć zarówno sfinansowaniu, zakupu, budowy rozbudowy lub remontu generalnego nieruchomości, jak i chociażby spłaty aktualnych zobowiązań finansowych, czy mogą pomóc w urządzeniu wspaniałego wesela. 

Warunkiem koniecznym do otrzymania pożyczki hipotecznej jest posiadanie przez pożyczkobiorcę prawa do własności nieruchomości, na której zostanie ustanowiona hipoteka jako zabezpieczenie pożyczki. W grę wchodzi również współwłasność z inną osobą. Ważnym jest, by nieruchomość nie została wcześniej objęta hipoteką względem innego właściciela.

Ponadto bank lub instytucja finansowa będzie chciał sprawdzić naszą zdolność kredytową. Dzięki temu będzie mieć zapewnienie, że posiadasz stały dochód, a tym samym stać Cię będzie na spłatę comiesięcznych rat pożyczki. Przyda się zatem również zaświadczenie o źródle oraz wysokości zarobków. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty pożyczek hipotecznych w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

Pożyczka hipoteczna w Katowicach – bezpłatne porównanie ofert banków

Pożyczka hipoteczna w Katowicach – bezpłatne porównanie

Pożyczka hipoteczna w Katowicach - czy warto ją zaciągnąć?

Z wielu względów pożyczka hipoteczna może okazać się dobrym pomysłem. Jej przystępność oraz dowolność przeznaczenia pozyskanych za jej pomocą środków zdaje dobrze przekonywać. Tak samo zresztą jak fakt, że nie wymaga żadnego wkładu własnego ze strony pożyczkobiorcy, a jedynie prawa własnościowego do nieruchomości. 

Pożyczka hipoteczna może okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku większych zaplanowanych (lub też nie) wydatków. 

Kolejną zaletą pożyczki hipotecznej jest to, że przez fakt obejmowania hipoteką posiadanej już przez pożyczkobiorcę nieruchomości, oprocentowanie pożyczki często bywa znacznie niższe, niż w przypadku kredytu hipotecznego lub mieszkaniowego. Zaś kwota jak i okres kredytowania mogą być znacznie wyższe, niż w przypadku zwykłej pożyczki kredytowej, która nie wymaga zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Długi okres kredytowania (na przykład 15 lat) może pozwolić na ustalenie wygodnej, niskiej comiesięcznej raty.

Czego potrzebujesz, składając wniosek o pożyczkę hipoteczną? 

Aby bank rozważył pozytywnie Twój wniosek o pożyczkę hipoteczną do wniosku powinny zostać dołączone dokumenty takie jak:

  • dokument tożsamości 
  • zaświadczenie o źródle oraz wysokości zarobków 
  • dowód własności do nieruchomości (akt własności, wpis z księgi wieczystej, wycena nieruchomości) 

Co otrzymujesz wraz z pożyczką hipoteczną? 

Podsumowując, oto co Ty jako konsument dostaniesz w momencie, w którym bank pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek o pożyczkę hipoteczną:

  • środki finansowe, które mogą posłużyć do sfinansowania dowolnego, wybranego przez Ciebie jednego lub nawet kilku celów
  • niskie oraz wygodne miesięczne raty oraz długi okres kredytowania
  • oprocentowanie niższe, niż w przypadku kredytu hipotecznego

Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki hipotecznej, skorzystaj z usług bezpłatnych usług niezależnego eksperta finansowego w Katowicach. Nasi doradcy kredytowi przeanalizują dokładnie Twoje oczekiwania finansowe oraz zdolność kredytową i wyselekcjonują dla Ciebie kilka najkorzystniejszych ofert pożyczek hipotecznych

Nasi eksperci finansowi posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę w dziedzinie finansów i bankowości. Jesteśmy na bieżąco z ofertami wielu banków, a także poza bankowych instytucji finansowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać ofertę spełniającą idealnie Twoje oczekiwania. Dzięki stale aktualizowanej ofercie banków i dostępie do promocji bankowych, jesteśmy w stanie dobierać produkty finansowe które są najlepszymi okazjami na rynku.

Dodatkowo pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz załatwimy dla Ciebie wszelkie formalności. Nasi doradcy będą również w stanie wynegocjować z bankiem, korzystniejsze dla Ciebie warunki pożyczki hipotecznej

Eksperci finansowi z Katowic - dlaczego warto nam zaufać?

Działamy w woj. Śląskim niezależnie od instytucji finansowych oraz banków. Nasze wynagrodzenie nie jest zależne od tego, którą z przedstawionych przez nas ofert wybierzesz. Naszym pośrednikom zależy przede wszystkim na zadowoleniu Klienta. To Ty jesteś dla nas najważniejszy! Ponadto nasze usługi są całkowicie darmowe. Zapewniamy Cię, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, jeśli skorzystasz z pomocy doradców kredytowych naszej firmy. 

Nasi doradcy finansowi podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, wsłuchując się uważnie i z zaangażowaniem w jego potrzeby. Są szczerze zaangażowani w sprawy swoich klientów, dzięki czemu potrafią w profesjonalny oraz rzetelny sposób doradzić, które oferty pożyczek hipotecznych są obecnie najlepsze na rynku. Nasi eksperci pomogą również dopiąć wszelkich formalności, a ich zaangażowanie przejawia się również podczas negocjacji korzystniejszych warunków kredytowych z bankiem.

Jeśli skorzystasz z pomocy naszych doradców, z pewnością nie odejdziesz niezadowolony. Nawet jeśli przedstawione przez nas oferty pożyczek hipotecznych nie do końca spełnią Twoje oczekiwania, to nasi eksperci kredytowi zrobią wszystko, by znaleźć dla Ciebie idealną ofertę.

Działamy na obszarze całego woj. Śląskiego: Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz Katowice.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78