Doradca Finansowy Gliwice – Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne porównanie kredytów w Gliwicach


Każdy, kto chociaż raz starał się o kredyt wie, że nie jest to taka prosta sprawa. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć odpowiednią ofertę, co często zajmuje sporo czasu. Następnie trzeba uporać się ze wszystkimi formalnościami. A wszystko to tak i tak nie daje gwarancji na załatwienie kredytu. Można jednak zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć zbędnych nerwów. Wystarczy skorzystać z usługi, jaką oferuje Doradca Finansowy Gliwice. Jego głównym zadaniem jest znalezienie dla klienta najtańszej oferty kredytowej oraz przeprowadzenie go przez cały proces kredytowy.

Jeżeli chodzi o kredyty Gliwice oferują bardzo duże możliwości. Wystarczy przejść się główną ulicą miasta, żeby natrafić na siedziby kilkunastu banków. Na każdej witrynie widnieją zachęcające reklamy - jedne oferują niskie oprocentowanie, drugie z kolei kredyt bez prowizji. Jeżeli zdecydujemy się wejść do środka, wówczas będziemy zapewniani przez pracownika danego banku, że to właśnie u nich jest najlepsza oferta i to właśnie tam powinniśmy złożyć wniosek kredytowy. Bardzo często zdarza się jednak, że tuż za rogiem u konkurencji, na klienta czeka dużo lepsza oferta.

Żeby dokonać więc odpowiedniego wyboru, to musielibyśmy odwiedzić wszystkie działające w Gliwicach banki, poznać ich oferty kredytowe, a następnie na spokojnie je sobie przeanalizować. Jeżeli dysponujemy dużą ilością wolnego czasu i lubimy po kilkadziesiąt razy odpowiadać na te same pytania, to możemy tak zrobić. Można również pójść na skróty i dokonać tego samego u doradcy finansowego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Gliwicach w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcą Kredytowym w Gliwicach?

Decydując się na współpracę z Doradcą Kredytowym w Gliwicach mamy pewność, że trafiamy do kogoś niezależnego. W przeciwieństwie do pracowników banków, nie musi on oferować swoim klientom jednego, z góry określonego rozwiązania. Doradca Kredytowy Gliwice nie jest w żaden sposób związany z żadną grupą finansową. Owszem, ma podpisane umowy ze wszystkimi najważniejszymi bankami, jednak żaden z nich nie narzuca mu co może, a czego nie może oferować. Doradca zawsze kieruje się dobrem klienta, a nie interesem banku czy innej instytucji finansowej.

Każdy klient traktowany jest bardzo indywidualnie. Rolą doradcy nie jest tylko załatwienie kredytu, ale również przekazanie klientowi niezbędnej wiedzy. Dotyczy to zwłaszcza osób, które do tej pory nie miały zbytniej styczności z bankowością. Dlatego nasi doradcy zawsze tłumaczą wszystko swoim klientom, prostym i zrozumiałym językiem. W doradztwie kredytowym chodzi o kompleksową obsługę i długofalowe relacje. Doradca ma stanowić dla klienta partnera, do którego może się zgłosić w każdej chwili, kiedy tylko będzie potrzebował pomocy finansowej.

Doradca kredytowy jest niczym lekarz, z tą różnicą, że nie zajmuje się stanem naszego zdrowia, a stanem naszych finansów osobistych. W ich pracy jest pewne podobieństwo. Zarówno jedni, jak i drudzy, zanim postawią właściwą diagnozę, muszą przeprowadzić szczegółowy wywiad. Doradca kredytowy musi uzyskać od klienta szeregu informacji, które pozwolą lepiej dopasować do niego ofertę. Głównie chodzi o poznanie aktualnej sytuacji finansowej klienta - jakie jest jego źródło dochodu, ile obecnie zarabia, jakie ma aktualne zobowiązania i jak przedstawia się jego historia kredytowa. Bez tych danych doradca będzie działał na ślepo, przez co może nie być w stanie znaleźć najlepszego rozwiązania.

Bezpłatne porównanie kredytów w Gliwicach - dlaczego warto skorzystać w tymroku?

Wielu klientów zastanawia się przed skorzystaniem z usług Doradcy Finansowego z Gliwic, ile to wszystko będzie kosztowało. Błędnie myślą, że decydując się na współpracę będą musieli za to ekstra zapłacić. W rzeczywistości jest jednak tak, że wszystkie usługi, oferowane przez Doradców Kredytowych z Gliwic są całkowicie bezpłatne. Czy to oznacza, że prowadzą oni działalność charytatywną i pracują za darmo? Niestety na to sobie jeszcze nie mogą pozwolić. Z czego więc żyją? Otóż firma ma podpisane bezpośrednie umowy z poszczególnymi bankami, na podstawie których dostaje wynagrodzenie, w momencie gdy klient weźmie kredyt za jej pośrednictwem. Co najważniejsze - oferty jakie otrzymuje klient u doradcy kredytowego, są dokładnie takie same jak w banku. Nie są ani droższe, ani tańsze. Dlaczego więc klient miałby korzystać z usług pośrednika?

Przede wszystkim dla oszczędności czasu. Przy współpracy z doradcą, klient nie musi chodzić od banku do banku. Wszystko jest w stanie załatwić z jedną osobą, pod jednym dachem. W pierwszej kolejności zostaną dla niego wyszukane najlepsze w danej chwili oferty kredytowe. Doradca skupi się tylko na tych bankach, w których uzyskanie kredytu będzie możliwe. Każda oferta zostanie dokładnie przeanalizowana, zostaną pokazane zarówno jej plusy, jak i minusy. Tak, żeby klient mógł dokonać świadomego wyboru.

Kiedy zostanie wybrana konkretna oferta (lub oferty), wówczas doradca zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, takimi jak: wypełnienie wniosków kredytowych wraz ze wszystkimi załącznikami oraz skompletowanie niezbędnej dokumentacji. Do doradcy należy również kontaktowanie się z bankiem i prowadzenie rozmów z analitykiem. Klient w tym czasie może w spokoju oczekiwać na swoją umowę kredytową, Zanim jednak ją podpisze, dostanie od swojego doradcy jej projekt z adnotacją, na które elementy należy zwrócić szczególną uwagę.

Nasza oferta - kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, dla firm, konsolidacyjne

Tak jak wspominaliśmy Doradcy Finansowi z Gliwic działają kompleksowo. Dotyczy to zarówno obsługi procesu kredytowego, jak i dostępnej oferty. Doradcy pomagają w uzyskaniu takich kredytów, jak: gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, samochodowe i dla firm. Każdy z nich różni się od siebie konstrukcją, warunkami oraz procesem uzyskania. Do każdego trzeba podejść w zupełnie inny sposób. Decydując się na współpracę z Doradcą Kredytowym z Gliwic będziesz miał pewność, że w razie potrzeby pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Nasi klienci najczęściej korzystają z kredytów gotówkowych i hipotecznych. Są to w chwili obecnej najbardziej popularne rodzaje zobowiązań kredytowych. Żeby wybrać najlepszy kredyt gotówkowy trzeba przede wszystkim patrzeć na jego cenę. Jej wyznacznikiem jest rata lub RRSO. Nie oprocentowanie, ani nie prowizja, które najczęściej pojawiają się w reklamach. Bardzo często jednak jest tak, że im niższa prowizja, tym wyższe oprocentowanie. I odwrotnie - im niższe oprocentowanie, tym wyższa prowizja. Doradca Finansowy Gliwice dokładnie wytłumaczy Ci na co należy zwracać uwagę.

Z kolei przy kredycie hipotecznym bardzo istotną rolę może spełniać wymagany wkład własny lub zdolność kredytowa. Każdy bank ma swoją odrębną politykę kredytową i różne wymagania. Niektóre instytucje wymagają 10% wkładu własnego, inne z kolei chcą 20%. Podobnie jest ze zdolnością kredytową - w jednym banku może ona wynosić np. 250 tysięcy złotych, a w drugim tylko 100 tysięcy złotych. Doświadczony doradca wie, w jaki sposób działają poszczególne banki, więc z łatwością wybierze taki, który spełni wszystkie oczekiwania klienta.

Bezpieczny kredyt 2% Gliwice - bezpłatna pomoc!

Chcesz zainwestować w nieruchomość w Gliwicach, ale obawiasz się skomplikowanych procedur kredytowych? Program Bezpieczny Kredyt 2% jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Z naszą pomocą możesz uzyskać dostęp do tego wyjątkowego programu rządowego, który oferuje oprocentowanie na poziomie zaledwie 2%. Nasz zespół ekspertów w Gliwicach jest gotów przeprowadzić Cię przez cały proces, dostosowując ofertę do Twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Dzięki naszej lokalnej obecności i głębokiej znajomości rynku, gwarantujemy, że proces pozyskiwania kredytu będzie dla Ciebie prosty i przyjemny. Skontaktuj się z nami w Gliwicach i odkryj, jak łatwo możesz zrealizować swoje marzenia o własnym domu dzięki programowi Bezpieczny Kredyt 2%!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Gliwicach w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78