Doradca Finansowy Bielsko-Biała – Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne porównanie kredytów w Bielsku-Białej


Planujesz w najbliższym czasie zakup nieruchomości w Bielsku-Białej? A może prowadzisz w tym mieście działalność gospodarczą i potrzebujesz środków na inwestycje? Doradca Finansowy Bielsko-Biała może Ci we wszystkim pomóc i co najważniejsze, nie weźmie za to ani złotówki. Usługa doradztwa kredytowego jest całkowicie darmowa. Dzięki temu klient nic nie ryzykuje na takiej współpracy. Tak naprawdę może tylko zyskać - zarówno czas, jak i pieniądze. Świat finansów i bankowości potrafi być skomplikowany. Nie każdy potrafi się w nim odnaleźć, zwłaszcza ten, kto nigdy nie korzystał z kredytów.

Rolą doradcy finansowego jest przeprowadzenie klienta przez ten świat. W przypadku ubiegania się przez niego o jakikolwiek kredyt, doradca jest z nim od początku, aż do samego końca. Na samym początku udziela mu niezbędnych informacji o całym procesie. Klient dzięki temu będzie wiedział ile potrwają wszystkie formalności, jakie dokumenty będzie musiał przygotować i z jakimi kosztami będzie musiał się liczyć. Następnie dopasowywana jest do niego najlepsza oferta, a gdy klient się na nią zdecyduje, to doradca pomaga mu w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, takich jak: przygotowanie i wypisanie wniosków kredytowych oraz załączników, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, załatwienie notariusza w przypadku kredytu hipotecznego albo pomoc w znalezieniu rzeczoznawcy majątkowego. Na samym końcu procesu ubiegania się o kredyt, klient może liczyć na szczegółową analizę otrzymanej umowy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Bielsku-Białej w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78

Dlaczego warto zaufać niezależnym Doradcą Kredytowym w Bielsku-Białej?

Każdy Doradca Kredytowy Bielsko-Biała jest całkowicie niezależny. Oznacza to, że w swojej pracy kieruje się w pierwszej kolejności dobrem klienta, a nie instytucji bankowych. Dla nas nie ma różnicy, z oferty którego banku klient skorzysta. Nie mamy odgórnie narzucanych wytycznych, które mówiłyby, że mamy faworyzować takie, a nie inne instytucje. Klient może mieć więc pewność, że oferowana jest mu zawsze najlepsza w danej chwili oferta na rynku.

Zdecydowaliśmy, że za nasze usługi nie będziemy pobierać od klientów żadnych opłat. Nie oznacza to, że założyliśmy instytucję charytatywną. Dzięki temu, że mamy podpisane umowy z większością działających u nas w kraju banków, możemy liczyć na prowizję od nich, w przypadku, gdy klient skorzysta z ich oferty za naszym pośrednictwem. Naszym dodatkowym wynagrodzeniem są z kolei polecenia. Możemy na nie jednak liczyć dopiero wtedy, gdy klient będzie zadowolony z naszych usług. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tak się stało.

W naszym zespole mamy profesjonalnych i doświadczonych doradców. Większość z nich pracowała wcześniej w bankach, więc doskonale orientują się we wszystkich procedurach. Wiedzą również w jaki sposób przyśpieszyć niektóre sprawy, które w normalnym trybie mogłyby być załatwiane wiele dni. Wiedzą również w jaki sposób rozmawiać z analitykami, dzięki czemu są w stanie uratować wiele wniosków, które bank chciałby odrzucić. Dzięki doradcom kredytowym szanse na uzyskanie kredytu znacząco rosną.

Bezpłatne porównanie kredytów w Bielsku-Białej - dlaczego warto skorzystać w tym roku?

Żyjemy w takich czasach, że większość naszych spraw załatwiamy w biegu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że większość naszych klientów nie ma czasu na chodzenie od banku do banku i szczegółowe porównywanie ofert. A tylko w taki sposób są oni w stanie znaleźć najlepsze warunki kredytowania. Dlatego oferujemy im bezpłatną usługę porównywania kredytów w Bielsku-Białej. Dzięki temu zyskują oni cenny czas oraz pieniądze.

Zanim jednak przystąpimy do wyszukania najkorzystniejszych ofert, to musimy zebrać kilka niezbędnych informacji o kliencie. Przypomina to trochę wizytę u lekarza, który również przed postawieniem diagnozy oraz przepisaniem leków, przeprowadza wywiad lekarski. My jednak nie pytamy o stan zdrowia, a o stan finansów osobistych. Musimy dowiedzieć się gdzie klient pracuje, jaką ma umowę, ile zarabia oraz jakie posiada zobowiązania finansowe. Pytamy również o san cywilny, ilość dzieci oraz dotychczasową historię kredytową. Dane te są niezbędne, do jak najlepszego dopasowania oferty.

Każdy bank ma swoją politykę udzielania kredytów oraz profil swojego idealnego klienta. Dlatego jego zdolność kredytowa w jednej instytucji może wynosić np. 150 tysięcy złotych, a w drugiej 250 tysięcy złotych. Wpływ na to ma tak zwany "scoring", czyli ocena klienta przez bank. Decydują o niej przede wszystkim te czynniki, o które pytamy klienta. Jeżeli więc otrzymamy od niego konkretna i prawdziwe odpowiedzi, to jesteśmy w stanie znaleźć dla niego odpowiedni bank.

Nasza oferta - bezpłatnie porównujemy kredyty

Nasza oferta jest tak skonstruowana, żeby klient mógł liczyć na kompleksową obsługę w dziedzinie kredytów. W jednym miejscu, u jednego doradcy może on skorzystać z wielu ofert kredytowych. W chwili obecnej oferujemy swoim klientom:

  • kredyty hipoteczne - mogą być przeznaczone na zakup domu, mieszkania lub działki oraz na budowę domu. Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 35 lat. Współpracujemy ze wszystkimi największymi bankami, działającymi na terenie naszego kraju. Dzięki temu klienci nie muszą posiadać 20% wkładu własnego, a wystarczy jedynie 10%. Jeżeli wszystko przebiega prawidłowo, to czas oczekiwania na uzyskanie kredyty hipotecznego wynosi 21-28 dni.
  • kredyty gotówkowe - najczęściej udzielane są na cel dowolny, co oznacza, że klient nie musi tłumaczyć się przed bankiem, na co chce przeznaczyć pożyczone pieniądze. Maksymalna kwota kredyty gotówkowego wynosi 200 tysięcy złotych i może być rozłożona nawet na 120 rat. Do jego załatwienia wystarczy najczęściej: dowód osobisty oraz 3 ostatnie potwierdzenia wpływu wynagrodzenia na konto.
  • kredyty refinansowe - pozwalają na przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku. Opłaca się to zrobić w sytuacji, gdy klient ma bardzo wysoką marżę.
  • kredyty samochodowe - pozwalają spełnić marzenia o nowym samochodzie. Dostępne są różne rodzaje: z tradycyjną miesięczną równą ratą, z ratą balonową lub w systemie 50/50
  • kredyty konsolidacyjne - pomagają w zmniejszeniu rat klienta. Skonsolidować można wszystkie rodzaje kredytów, a nawet pożyczki pozabankowe. Jego zaciągnięcie najczęściej związane jest z wydłużeniem okresu kredytowania.
  • kredyty dla firm - przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowych środków na bieżącą działalność swoich firm

Jeżeli chodzi o kredyty Bielsko-Biała, to mamy podpisaną umowę ze wszystkimi najważniejszymi bankami w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować praktycznie każdy rodzaj kredytu dostępnego na rynku. Bardzo ważne jest to, że oferty poszczególnych banków, które proponujemy naszym klientom, są dokładnie takie same, jakie uzyskalibyśmy bezpośrednio w danej instytucji. Nie są oni ani droższe, ani tańsze. Co więcej klient może mieć pewność, że nie zostaną mu narzucone żadne dodatkowe opłaty czy produkty dodatkowe, takie jak: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy, karta kredytowa czy rachunek osobisty. Otrzymuje więc tylko to, czego tak naprawdę w danej chwili potrzebuje.

Bezpieczny kredyt 2% Bielsko-Biała - bezpłatna pomoc!

Czy planujesz zakup nieruchomości w Bielsko-Białej i szukasz atrakcyjnego finansowania? Program Bezpieczny Kredyt 2% to doskonała okazja, dostępna teraz także w Bielsko-Białej! Nasza lokalna firma oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu z oprocentowaniem na poziomie jedynie 2%. Nasza wiedza i doświadczenie na rynku bielskim gwarantują, że znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Niezależnie od tego, czy jesteś pierwszorazowym nabywcą, czy doświadczonym inwestorem, nasz zespół w Bielsko-Białej jest gotów, aby uczynić proces pozyskiwania kredytu prostym i przyjemnym. Nie czekaj, zacznij swoją drogę do wymarzonego domu w Bielsko-Białej z programem Bezpieczny Kredyt 2%. Skontaktuj się z nami już teraz!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Bielsku-Białej w woj. śląskim - zadzwoń teraz!

+48 533 88 78 78