Kredyt PKO BP w Katowicach - czy warto?
Kredyt PKO BP w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?
Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Kredyt BGŻ w Katowicach – czy warto?

Kredyt BGŻ w Katowicach – czy warto?

Bank BGŻ przygotowuje swoje oferty usług i produktów, w oparciu o obserwację potrzeb potencjalnego kredytobiorcy.Eksperci bankowi i doradcy finansowi, dbają o to, by składane i przedstawiane oferty były dla klienta jasne i przejrzyste. Nie stosują przy tym metody tak zwanych ukrytych opłat, co jeszcze bardziej uwiarygodnia bank w oczach potencjalnego klienta.Jedną z tego typu ofert, przygotowanych w trosce o wygodę, ale i bezpieczeństwo klienta jest kredyt hipoteczny.

Produkt cieszący się sporym zainteresowaniem wśród licznych kredytobiorców nie tylko dzięki swoim licznym atutom, ale również dzięki sporej przyznawalności. Produkt, został tak przygotowany, by sprostał on wszelkim potrzebom osób, które z jakiś względów są zmuszone do zaciągnięcia tego typu pożyczki bankowej. Sięgając po niego, możemy mieć pewność, że podejmujemy słuszną decyzję. Dowodem na to, są setki zadowolonych klientów, którzy już cieszą się z pozyskanych pieniędzy. Za co kredytobiorcy chwalą sobie tą ofertę?   

Kredyt BGŻ w Katowicach – czy warto?
Kredyt BGŻ w Katowicach – czy warto?

Przede wszystkim za to, że mimo iż jest to pożyczka hipoteczna to pieniądze pozyskane w ten sposób, mogą zostać przeznaczone na dowolny cel konsumpcyjny.Jest to szalenie ważna cecha kredytu hipotecznego, o czym doskonale wiedzą specjaliści z BGŻ. Inną zaletą tej pożyczki jest także jej niskooprocentowana malejąca lub stała rata.   

Wyjątkiem, który zwraca uwagę na tą pożyczkę jest fakt, że jako jej zabezpieczenie można wykorzystać nieruchomość osoby trzeciej. Sporym atutem jest także kwota, o jaką możemy się ubiegać. Minimalna suma, jaką możemy otrzymać w ramach kredytu hipotecznego to 20 tysięcy, maksymalna to 500 tysięcy. Są to sumy, za które można zrealizować wiele celów, marzeń czy planów. Kwota, o jaką możemy się ubiegać, ustalana jest na podstawie faktycznej wartości nieruchomości – wycenionej przez rzeczoznawcę.   

Podsumowanie: kredyt hipoteczny jako jeden z bardziej popularnych produktów Banku BGŻ to pożyczka dzięki której, możemy zrealizować wiele swoich zamierzeń czy planów. Jest to kredyt lekki, wygodny i bez żadnych ukrytych opłat.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

1 Comments

  1. Neksu pisze:

    Spoko bank 🙂