Kredyt PKO BP w Katowicach - czy warto?
Kredyt PKO BP w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach? Gdzie go szukać?

Najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach? Gdzie go szukać?

Jak dowiadujemy się z ostatnich doniesień socjologicznych w temacie poziomu życia Polaków, w aktualnych czasach koszty lokali i domów są tak spore, że prostego człowieka nie stać na ich kupno bez konieczności zaciągnięcia kredytu. W wielkiej liczbie wypadków ludzie nie mają niestety zdolności, aby zaoszczędzić wystarczającą kwotę pieniędzy.

Jej odłożenie zajęłoby większą część życia. Sporą ewentualnością na kupienie własnych czterech kątów staje się w Santander bank kredyt hipoteczny w PLN. Dokonując weryfikacji warunków kredytu, mającego pomóc nam w urzeczywistnieniu myśli o własnych czterech kątach, bierzemy pod uwagę w zasadzie takie parametry jak wielkość oprocentowania nominalnego, duży czas kredytowania, np. kredyt na 30 lat, rodzaj dewizy, a dodatkowo wybór wariantu rat malejących lub stałych.

Najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach? Gdzie go szukać?
Najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach? Gdzie go szukać? Zadzwoń teraz!

Powszechnie w każdym przypadku zaciągania któregokolwiek kredytu, powinno się kierować wciąż uwagę na te przymioty, które oddziałują na stopień jednej raty kredytu i jego łączny koszt. Dokonując tudzież oceny atrybutów kredytu, najlepiej wynaleźć taki bank, który daje znaczny zakres kredytowania. Bardzo ważny jest dobór dewizy kredytu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

Kilka lat temu wydawać by się mogły szczególnie atrakcyjne kredyty zaciągane w walucie obcokrajowej, w tym zwykle w euro i frankach szwajcarskich. Niemniej jednak fachowcy z sfery bankowości nie reklamują tej formy kredytu. Właściwie z ich sugestiami najbezpieczniejszy jest i najtańszy kredyt hipoteczny w złotówkach. Mimo, iż wskaźnik WIBOR jest ciągle o wiele wyższy niż LIBOR czy też EURIBOR, aczkolwiek właściciel kredytu złotówkowego nie traci pieniędzy związanych ze zmianą kredytu na inną walutę.

Już w terminie podpisania umowy w walucie obcej, kredytobiorca jest stratny na przemianie sumy kredytu z krajowych złotych na walutę pożyczki.
Operacja ta jest realizowana po niższej cenie kupienia waluty. Jednakże spłata kredytu odbywa się po przeliczeniu wysokości raty kredytu na walutę obcą, wprawdzie po większej cenie sprzedaży. Różnica ta określana przez finansistów spread, jest przyczyną oddawania wyższej sumy kredytu, niźli została zaciągnięta.

Zastanawiasz się który kredyt wybrać? Który będzie najtańszy? Zadzwoń do nas – bezpłatnie porównamy aktualne oferty banków.

1 Comments

  1. Magda K. pisze:

    Podobno najtaniej aktualnie w PKO, ale warto zapytać doradcę kredytowego!