Kredyt BGŻ w Katowicach – czy warto?
Kredyt w BNP Paribas Bank Polska w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Kredyt City Handlowy w Katowicach – czy warto?
Kredyt City Handlowy w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?

Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?

mBank to instytucja, która ma przede wszystkim na względzie dobro Klienta. Dowodem na to, jest coraz bardziej ulepszana i sukcesywnie rozbudowywana oferta kredytowa. Jednym z wielu przykładów jest kredyt mieszkaniowy. Jest to produkt przeznaczony dla osób planujących remont, budowę lub przebudowę domu bądź zakup mieszkania.

Klienci chwalą sobie produkt za jego przejrzystość oraz dość atrakcyjną konstrukcję. Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim fakt, braku jakichkolwiek ukrytych opłat.   

Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?
Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?

Po drugie klienci – kredytobiorcy chwalą sobie brak opłat prowizyjnych za udzielenie kredytu oraz fakt, że mogą dowolnie wybrać jedną z czterech walut. Sporą zaletą tego produktu jest jego atrakcyjne oprocentowanie już od 5,5%. Wszelkie informacje o historii spłat od momentu jego zaciągnięcia, klienci mają dostępne poprzez mLinię (telefon) lub przez Internet.   

Sporą zaletą jest też fakt, że kredyt można spłacić wcześniej w całości lub w części. Możliwe jest także przewalutowanie bez żadnych dodatkowych opłat. Klienci podkreślą również kwotę maksymalną oraz okres kredytowania. Kwota, o jaką można ubiegać się jednorazowo jest wysoka zaś okres kredytowania to aż 30 lat. oferta ta składa się też z rat malejących lub stałych, a w każdym dowolnym momencie można ubiegać się o przewalutowanie kwoty jaką uzyskaliśmy za pomocą tego kredytu.

Podsumowanie: jeśli szukamy kredytu mieszkaniowego na naprawdę atrakcyjnych i opłacalnych warunkach, dzięki którym jego spłata będzie jak najmniej odczuwalna, wówczas warto zainteresować się ofertą mBanku. Do tego by uzyskać ten kredyt, należy wcześniej umówić się z rzetelnym Doradcą Finansowym z Katowic, który przedstawi nam i wyjaśni dokładnie wszelkie zasady kredytowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

1 Comment

  1. Maciej W. pisze:

    mBank ma spoko obsługę, bankowość internetową i apkę na telefon, polecam 🙂