Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?
Kredyt w mBanku w Katowicach – czy warto?
1 lutego 2020
Który kredyt mieszkaniowy wybrać?
Który kredyt jest najlepszy?
1 lutego 2020
Kredyt City Handlowy w Katowicach – czy warto?

Kredyt City Handlowy w Katowicach – czy warto?

City Handlowy kredyt hipoteczny to usługa i produkt, który został przygotowany z myślą o każdym, kto szuka pożyczki łatwej w uzyskaniu jak i w jej spłacaniu. Jest to pożyczka, która umożliwia pozyskanie do 3 000 000 zł. Obejmuje ona 90% wartości nieruchomości. Osoby, które już skorzystały z tej oferty, chwalą sobie ją za atrakcyjne oprocentowanie oraz dość „przyjazne” warunki spłaty.

Jako spory atut, klienci wymieniają również dość łatwe do spełnienia warunki przyznania kredytu. Może ubiegać się o niego, każda osoba powyżej 21 roku życia. Musi to być osoba pracująca, z co najmniej miesięcznym stażem w obecnym miejscu pracy oraz udokumentowanej ciągłości zatrudnienia. Kredytobiorca musi posiadać Polskie obywatelstwo. Wypłata wnioskowanej kwoty, możliwa jest w całości w ciągu 14 dni od momentu złożenia wniosku i pozytywnego jego rozpatrzenia.   

Kredyt City Handlowy w Katowicach – czy warto?
Kredyt City Handlowy w Katowicach – czy warto?

Klienci podkreślają też bardzo ważną cechę kredytu, jaką jest atrakcyjna prowizja za jego udzielenie. W przypadku omawianego produktu jest prowizja może wynieść 0%. Ponadto klienci mogą liczyć na bardzo rzetelną i profesjonalną obsługę przez doradcę finansowego. Jest on obecny przy kliencie w czasie całej procedury składania wniosku. Jego wiedza, pozwala na bezproblemowe przeprowadzenie przyszłego kredytobiorcy przez wszelkie formalności. Sporą zaletą tej usługi jest także możliwość wcześniejszej spłaty całej kwoty a także długi okres kredytowania – aż do 35 lat.

Podsumowując należy powiedzieć, że produkt jakim jest Kredyt Hipoteczny w banku City Handlowy to rozsądna decyzja. Dzięki niej, nie tylko pozyskamy szybko (decyzja już w kilkanaście minut po złożeniu wniosku) potrzebną nam kwotę, ale także zaoszczędzimy czas na rozszyfrowywanie skomplikowanych formalności.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Katowicach oraz na terenie całego Śląska

Telefon: +48 533 88 78 78

1 Comments

  1. Pati pisze:

    W PKO chyba aktualnie najtaniej, warto sprawdzić